Top

SECCADELİ CAMİ HALISI

Gülseven entegre tesislerinde üretilen secadeli cami halıları Iso 9001 14001 18001 Çevre ve kalite yönetim sistemlerine sahiptir. Aynı zamanda yaylanma ve aşınma direnci yüksek olan evladiyelik uzun ömürlü ürünlerdir. Gülseven seccadeli cami halı modelleri Woolmark kalite belgelidir. Achen Halı Enstitüsü’nden onaylı Uluslararası B1 alev almaz yangın sertifikalı bu halılar aynı zamanda Avrasya birliği uluslararası EAC yangın sertifikasyonuna sahiptir.

Kaliteli Dokuma Teknolojileri ve Yanmazlık Sertifikası

Gülseven secadeli cami halıları Incorporated dokuma teknolojisi ile dokunmaktadır. 500.000 – 800.000 ilmek uç sıklığında ve 2000 – 4600 gr / m2 aralığında üretilmektedir. Koku yapmaz özelliklerdeki seccadeli halı modelleri, alev almaz ve diz izi yapmaz. Bu özellikleriyle de yoğun insan trafiğine uygun kalitede dokunmuştur. Antibakteriyeldir ve üzerinde bakteri barındırmaz. Hav ve tüy dökmez özelliklerde olması da kolayca temizlenmesini sağlar. Seccadeli cami halı modelleri, camilerde kalabalık cemaatin toplandığı zamanlarda dahi nizamlı ve düzenli bir şekilde saf tutma imkanı sunar. Bu yüzden camilerde tercih edilen modellerdendir.

İstenen Her Renk, Boyut Ve Desende

Gülseven seccadeli cami halıları 5 farklı modelde ve 8 ana renk seçeneğinde tasarlanmıştır. Bu modeller arasında aydınlık tonlardan pembe, mavi gibi renklerde dilediğiniz cami halısı modelini seçebilirsiniz. Dilerseniz pastel renkler yerine daha canlı renkler olan koyu mavi ya da kırmızı tonlarını seçebilirsiniz. Aynı zamanda zengin desen ve motiflere sahip seçeneklere de yönelebilirsiniz. Gülseven halıyla iletişim kurarak arzuya göre özel ölçülerde cami halısı siparişi verebilirsiniz Tüm bunlara ek olarak canlı tonlarda yeşil fona sahip ve çevresi kırmızı renklerle kontürlenmiş seccadeli halı modellerini de bu kategoride bulabilirsiniz. Ayrıca cam göbeği – turkuaz renk tonlarının hakim olduğu, üstleri canlı kırmızı motiflerle kontürlenerek işlenmiş, iç açıcı cami halısı modelleri de mevcuttur.

Seccadeli halı modelleri arasında yer alan 5 farklı model içinde aynı tasarımda 6 farklı renkte ürün bulunuyor. Ürünler arasında en güzel sütun ve kapı işleme motiflerinin bulunduğu model arasından mutlaka caminiz için uygun bir alternatif bulabileceksiniz. Saflara ve seccade standartlarına uygun ölçülerde özenle hazırlanan cami halılarının boyutları, duvardan duvara kaymaz niteliklerde ve cami kültürüne uygun özelliklerdedir. Halıların desenleri ise etnik kültürümüzü yansıtan mistik tarzda ve Osmanlı motiflerinin işlendiği hareketli tasarımlardandır.


Cami Halısı Model GH 2010

GH 2010

Cami Halısı Model GH 2020

GH 2020

Cami Halısı Model GH 2030

GH 2030

Cami Halısı Model GH 2040

GH 2040

Cami Halısı Model GH 2050

GH 2050

  • GH 2010
  • GH 2020
  • GH 2030
  • GH 2040
  • GH 2050
ONLİNE KATALOG

Detaylı incelemek için tıklayın

cami halısı katalog
ONLİNE DEKORASYON

Detaylı incelemek için tıklayın

cami halısı önemi
0850 850 45 45